Kaip nepasiklysti informacinių technologijų įvairovėje? Klausimas, kuris ne vienam sukelia galvos skausmą. Kad ir kokioje situacijoje bebūtumėte visada pagalvokite apie tai, kam įrenginys bus naudojamas, kas juo naudosis ir apie biudžetą skirtą įsigyti reikiamam IT įrenginiui.

Žemiau pateikiama IT įrenginių apžvalga.

Planšetės
PlanšetėsiPad, Android ir Windows
Planšetė – nepakeičiamas chameleonas, kuri pavirsta kuo tik šeimininkas panorės t.y interneto naršykle, laikraščiu, radijo grotuvu, tv, telefonu, žaidimo įrankiu, knyga ir t.t
Planšetės yra patogios naudoti duomenų peržiūrėjimui, skaitymui, interneto naršymui, žaidimams ir pan.
Mūsų tyrimas rodo, kad Lietuviai daugiausiai naudojasi iPad, Android ir Windows planšetėmis todel mes apsiribosime informacija, kuri liečia šitas tris planšetes.
Išmanieji telefonai
Išmanieji telefonai
Išmanieji telefonai – telefonai su operacine sistema. Operacinė sistema suteikia galymę įdiegti papildomas programas(apps). Įdiegus papildomas programėles telefonas gali patapti asmeniu treneriu, komposu ir panašiai.
Kompiuteriai
KompiuteriaiStacionarūs, nešiojami
Kompiuteris – paprastai kalbant skaičiavimo mašina. Kompiuterių įvairovė ir pasirinkimas yra didelis ir tai priklauso nuo programinės įrangos, kurį atlieka daug operacijų.

Išsamesnė informacija apie IT įrenginius ruošiama.