Į šį projektą mes investavome daug laiko, minčių, energijos ir svarbiausia, įdėjome daug nuoširdaus darbo, nes mes tikime – vaikai – mūsų ateitis. Ne veltui lietuvių liaudies patarlė sako: “Lenk medį, kol jaunas.” Mes esame čia, kad jūsų ir mūsų vaikai nepasiklystų informacinių technologijų labirintuose. Vaiko suvokimas apie IT, jų poveikį bei panaudojimo galimybes didžia dalimi priklauso nuo tėvų, mokytojų ir galų gale visuomenės supratimo apie IT panaudojimo subtilybes bei galimybes. Išmokykite savo vaikus pažinti IT pasaulį.

„Vaikas ir IT“ komanda. Susipažinkime.

Kristina Daniliauskaite
Kristina DaniliauskaiteProjekto sumanytoja, vyr. redaktorė, idėjų autorė
10 metų studijų IT srityje Lietuvoje bei užsienyje, konferencijos, moksliniai tyrimai – visa tai padėjo pagrindą mano profesiniam profiliui. Darbas su informacinėmis technologijomis lėmė, kad mano namuose planšetės, išmanieji telefonai yra ne naujiena, tad du mažamečiai mano vaikai yra pastovūs planšetės naudotojai. Aš asmeniškai esu susidūrusi su daugybe problemų, situacijų ir klausimų, kuriuos atneša vaikų susidomėjimas planšetėmis bei išmaniaisiais telefonais. Mano mažylių susidomėjimas informacinėmis technologijomis natūraliai privertė mane domėtis vaikų ir informacinių technologijų sąveika, bei su šia sąveika susijusiais pavojais.
Vaida Micevičienė
Vaida MicevičienėRedaktorė, idėjų autorė
Aš – pradinių klasių mokytoja bei trijų vaikų mama. Kadangi esu ne tik mokytoja, bet ir mama, su IT naudojimosi galimybėmis ir tykančiais pavojais susiduriu kasdien, tiek ruošdamasi pamokoms, tiek domėdamasi ką veikia mano nuosavi vaikai prie kompiuterio namuose. IT galimybės yra beribės, todėl labai svarbu išmokyti vaikus tinkamai jomis naudotis, kad IT taptų ne tik žaidimų priemonė, bet būtų naudojama savišvietai ir pasaulio pažinimui. Tą padaryti gali tik žingeidūs tėvai, mokytojai, kurie nuolat domisi įvairiais tyrimais, straipsniais ir kolegų patirtimi.

Interviu su Vaida skaitykite čia.

Prisidėkite prie mūsų!

Mūsų komanda nuolat auga. Jei norite prisidėti prie mūsų komandos ar jei turite pasiūlymų, idėjų rašykite mums.
Klauskite. Rašykite