beginningŠitas projektas gimė iš ilgų svarstymų ir ieškojimų, iš didelio noro parnešti svetur sukauptas žinias namo, t.y. į Lietuvą. Vėtyta, mėtyta, su kasdieniniais pūliniais ir pasaulinio atgarsio sulaukusiais laimėjimais – Lietuva. Kad ir kokia bebūtų, ji – drąsiai žengianti pirmyn technologijų, meno, sporto srityse.

Informacinių technologijų pasaulis kasdien sparčiai stumiasi į priekį. Suprantama, kad tūlam lietuviui nėra lengva susekti visas informacinių technologijų plonybes ir niuansus. Dažnas vis dar kreivom akim žiūri, kai mažieji ima tikslingai braukyti išmaniojo telefono ar planšetės ekraną. Ne retai vis dar galiu išgirsti, kad šiukštu, negalima vaikams naudotis planšetėmis ar išmaniaisiais telefonais, nes jau tada ir akiniai neišvengiami. Visa tai man kelia lengvą šypseną. Šie atgarsiai paskatino mane sukurti šį lietuvišką projektą pavadinimu „Vaikas ir IT“.
Taigi, su daug idėjų ir minčių galvoje aš skubu įgyvendinti „Vaikas ir IT“ projektą. Sekite, skaitykite, rašykite, siūlykite idėjas ir prisijunkite. Tapkite „Vaikas ir IT“ dalimi.

 

Pagarbiai, projekto autorė Kristina Daniliauskaitė