Kodėl tyrimai ir studijos aktualu ir įdomu?

Pasaulis keičiasi kasdien. Tai ypač pasakytina apie technologijų pasaulį. Kas šiandien yra naujiena, rytoj ar po mėnesio bus įprastas dalykas. Tai natūralu. Žmogus nestovi vietoje. Kone kiekvienas iš mūsų siekiame tobulėti ir vis išmokti, atrasti kažką naujo.

Projekto „Informacinės technologijos ir vaikai“ komanda siekia koja kojon suspėti su informacinių technologijų pasaulio atradimais, nuorodomis, rekomendacijomis ir panašiai. Mes sekame mokslinius tyrimus, EU projektų naujienas, kad galėtumėme jums pateikti naujienas ir patarimus. Tuo pat metu, mes stengiamės nenutolti nuo kasdienių reikalų Leituvoje ir pasaulyje, t.y mes domimės straipsniais ir įrašais, kurie kalba apie informacinių technologijų poveikį vaikams ir panašiai.

Rašykite mums (Kontaktai)

Kvailų klausimų nebūna. Būna tik kvaili atsakymai.
Mes siekiame, kad šitas puslapis taptų mūsų visų kūriniu. Tad, nesidrovėkite. Siūlykite savo idėjas ir straipsnius. Pasidalinkite savo patirtimi, idėjomis su visais.
Kasdien pro mūsų akis praslysta begalė naujienų. Natūralu, kad mes užfiksuojame tik dalelę to kas vyksta aplinkui. Tad rašykite mums, jeigu pastebejote įdomų tyrimą, straipnį, renginį ar pan.

research

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai padeda suprasti fysiologinę bei psicholignę informacinių technologijų įtaka vaikų vystymuisi bei atskleidžia esamus iššūkius, problemas bei galimybes. Čia rasite naujausias išvadas, resultatus, atradimus kurie susiję su informacinėmis technologijomis ir vaikais.

interviews

Apklausų resultatai

Pasaulis sparčiai keičiasi, o tuo pačiu keičiames ir mes. Mums svarbu rinkti žinias apie vaikų naudojimąsi informacinėmis technologijomis, nes tik žinodami esamą situaciją mes ją galime tobulinti ar užbėgti (beiškylančioms) problemoms už akių. Daugiau skaitykite čia.

microphone_big

Interviu

Kone kasdieną spauda mirga straipsniais ir įrašais apie technologijų poveikį vaikų sveikatai, ugdymui ir pan. Daugiau skaitykite čia.